top of page

İş ortaklarımızın büyüme stratejilerini oluşturarak, sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz.

15 yılı aşkın sektör deneyimi ve Franchise, Marka, Yatırım sektöründe uzmanlaşmış ekibimizle 360 ° hizmet veren ilk ve tek danışmanlık firmasıyız. Marka analizi, pazar araştırması, Franchise ve yatırım danışmanlığı gibi alanlarda yerli ve yabancı yatırımcılara hizmet sunuyoruz.

Kurucumuz Kerem Çiftçi liderliğinde, Franchise Check-Up, Franchise Sistem Kurulumu, Franchise Satış, Uluslararası Büyüme (Master Franchise Verme), Franchise Şubesi Açmak, Bölgesel Franchise Almak ve Yönetmek (Master Franchise Almak), Marka Satın Almak ya da Ortak Olmak, Marka Kurmak, Lokasyon Danışmanlığı gibi hizmetlerde stratejik çözümler sunuyoruz. Başarıya giden yolda sizinle birlikteyiz!

 

Biz Kimiz?

Uzman Ekibimiz

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte güçlü bir aileyiz.

Kerem Çiftçi

CEO

Kerem Çiftçi, Bahçelievler Kocasinan Müfredat Laboratuvar Lisesi'ni tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü'nde Yönetici MBA eğitimi almıştır. 

Perakende sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Çiftçi, farklı firmalarda çeşitli roller üstlenmiştir. Öncelikle Dominos Pizza'da Eğitim ve Gelişim Uzmanı olarak görev yapmış, ardından Pizza Pizza (Terra Pizza) markasında franchise alt yapısı kurma ve marka kurumsallaştırma görevlerini üstlenmiştir. 

Fırın Sanatı, Cream Chocco ve Camellia Coffee gibi markaların kuruluş ve gelişim süreçlerinde sorumluluk alarak bu markaların franchise ile büyümesine liderlik etmiştir. Camellia Coffee'deki girişimiyle henüz hiçbir merkez dükkânı olmamasına rağmen yedi franchise ve bir yurt dışı master franchise anlaşması yapmıştır.

Franchise Kurulumu, Franchise Geliştirme, Franchise Satış, Marka Kurulumu, Marka Geliştirme ve Marka Kurumsallaştırma konularında uzmanlaşmış olan Çiftçi, uzun yıllara dayanan bu tecrübelerini markaların hizmetine sunmak için 2023 yılında The Franchise Office’u kurmuştur.

İrfan Bilir

Proje Direktörü

Mithatpaşa Anadolu Meslek ve Teknik Lisesi’ni 2. Olarak tamamladıktan sonra, INYAZ University, (Kiev, UKRAINE) Spor Akademisi bölümünden mezun olmuştur. Pizza Pizza İş Geliştirme Müdürü olarak görev alan Bilir, Çıtır Usta’da İş Geliştirme Direktörlüğü, Tadı Döner (Simit sarayı)’de Genel Koordinatör, Faruk Güllüoğlu’nda İş Geliştirme ve Emlak Direktörlüğü yapmıştır. Kıbrıs’ta ThreeB markasının kuruluşunda yer aldıktan sonra Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun Genel Müdürlüğünü yapmıştır. Marka Kurulumu, İş Geliştirme ve Genel yönetimde uzun yıllara dayanan tecrübeleri vardır.

Amina Muzaffar

Uluslararası Proje Direktörü
aminamuzaffar@thefranchiseoffice.com

Amina Muzaffer, ABD'deki Southern New Hampshire Üniversitesi'nden İşletme alanında mezun oldu ve Türkiye'de Fırın Sanatı'nın başarılı franchise sahibi olarak faaliyet gösteriyor. Ayrıca, madeni yağ sektöründe etkin rol alan General Petroleum Middle East'in yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. Lincoln Methods'ta İş Danışmanı olarak aktif olan Amina, dünya çapında gayrimenkul çözümleri ve vatandaşlık hizmetleri sunan Continental Real Estate Consulting'in İstanbul, Dubai ve Florida'daki ofislerinde danışmanlık hizmeti veriyor.
Türkiye'de yabancı yatırımcılara rehberlik etme ve farklı ülkelerde yatırım yapmak isteyen Türk yatırımcılara danışmanlık yapma deneyimine sahip. Uluslararası yatırım dinamiklerini anlayarak ve yerel pazarın özgünlüklerini göz önünde bulundurarak yatırımcılara stratejik rehberlik sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Amina'nın 18 yıldan fazla yönetim ve danışmanlık deneyimi bulunuyor; özellikle eğitim, gıda, zincir mağazacılık ve petrol endüstrilerinde uzmanlaşmış durumda. İş operasyonlarında mükemmellik hedefleyen Amina, operasyonel verimliliği artırarak işin büyümesine ve kârlılığa taşınmasını sağlayan yeni stratejileri, süreçleri ve prosedürleri analitik düşünceyle entegre etme konusunda tutkulu.

Uzman Ekibmiz
bottom of page